המלצות על גבעת האירוסים

כתבו המלצה
ערוך תמונת פרופיל
שם פרטי |
שם משפחה |
תאריך החתונה |
דוא"ל |
* כתובת הדוא"ל תישמר במערכת ולא תוצג באתר
תוכן ההמלצה |
* ההמלצה תעלה לאוויר לאחר אישור מערכת וואלה! מזל טוב
המלצתך התקבלה וממתינה לאישור

3 המלצות

 • ענבר חודדוב ממליצה על גבעת האירוסים
  ענבר חודדוב
  13/08/2015
  "חיפשנו מקום שיהיה יחסית במרכז ושתהיה בו תחושה של טבע ומרחב. התחתנו בגן האירועים גבעת האירוסים, הגן שלהם פשוט..
  "חיפשנו מקום שיהיה יחסית במרכז ושתהיה בו תחושה של טבע ומרחב. התחתנו בגן האירועים גבעת האירוסים, הגן שלהם פשוט מהמם, הצוות של המקום ליווה אותנו בכל מה שהיינו צריכים והמחירים היו נוחים. היו לנו 300 מוזמנים לחתונה".
 • תמר פריגת ממליצה על גבעת האירוסים
  תמר פריגת
  23/06/2015
  "כשהגענו לגבעת האירוסים אמנם לא ראינו הרבה אולמות לפני אבל משהו בקסם של המקום עם השילוב של הקרבה לבית פשוט עשה..
  "כשהגענו לגבעת האירוסים אמנם לא ראינו הרבה אולמות לפני אבל משהו בקסם של המקום עם השילוב של הקרבה לבית פשוט עשה לנו את זה. מהרגע הראשון נתנו לנו יחס מדהים! אבירן התותח סגר איתנו את כל הדברים (בתור זוג שמתחתן פעם ראשונה ובתקווה שגם אחרונה לא ידענו בדיוק איך הדברים עובדים והוא הסביר לנו הכל!) התקשרו כמה פעמים כי אנחנו היינו שאננים ושכחנו לסגור דברים והם פיקסו אותנו. מנחם מנהל האירוע היה פשוט מקצוען, נפגשנו איתו לפני האירוע והוא הסביר לנו איך מתנהלים הדברים. באותו יום גם החתן וגם אני פשוט ריחפנו ומנחם אמר לנו בדיוק איפה להיות ומה לעשות כדי שהחופה לא תתחיל מאוחר ממה שרצינו. עשינו חתונה בקונספט של אליס בארץ הפלאות ואת כל העיצוב עשינו לבד. לא הייתה בעיה לאף אחד מהאולם, להפך, הם כל כך פירגנו ונתנו לנו הרגשה שאנחנו החתונה הכי מיוחדת שהייתה להם אי פעם! בהחלט יש להם חלק מאוד גדול בערב המאושר של חיינו! תודה על הכל!!!"
 • ניצן כהן ממליצה על גבעת האירוסים
  ניצן כהן
  27/05/2015
  "התחתנו באולם אירועים גבעת האירוסים בראשון לציון, אנחנו מכירים את איש השיווק של המקום והוא המליץ לנו להגיע ול..
  "התחתנו באולם אירועים גבעת האירוסים בראשון לציון, אנחנו מכירים את איש השיווק של המקום והוא המליץ לנו להגיע ולהתרשם. אני מאוד מרוצה מהבחירה, היחס הוא מעולה, המקום היה נקי ומסודר, אנשי הצוות היו זמינים לכל דבר ועזרו לנו והאוכל היה טעים. היו לנו 330 מוזמנים שהגיעו לחתונה".